Ana Sayfa
    Biz Kimiz
    letiim

Ticari hayata balangc 1993 yl olan Yldz Turizm Otelcilik L.t.d. .t.i. bünyesin de farkl alanlar olmasna ramen genel olarak hizmet sektörün de yer almaya özen göstermitir.

Uzun yllar boyu için de bulunduumuz ticari hayatta farkl noktalardaki iletmelerimizle sizlere hizmet etmeye çalrken iyerlerimizin genel olarak tabela ad''Address'' balangçl olarak geçti,tannmamz salayan tabela ismimiz çounlukla ''Address'' oldu bu sebepten ötürü irket bütünlüümüzü ifade etmesi açsndan Address Group olarak anlmaya devam ettik.

Bununla birlikte u an için  hizmet sektörünün yan unsurlar olan gda üretimi,restaurant iletmecilii,Örencievi iletmecilii,Pansiyon,Otel Konaklama hizmetleri,Davet organizasyon,Catering alanlar ve Turizm sektörü  gibi birbirine yakn kollar da hizmet vermeye devam ediyoruz..

Bünyemizde   Address Davet & Organizasyon - Address Örenci Evleri & Pansiyonlar - Address Kongre hizmetleri - Address Catering - Lalezar Tesisleri - Hanedan Restaurant ve son olarak 2014 yl balarnda hizmete giren geleneksel tatlar üreten Osmanl ehzade markas altndaki Bademezmesi & Kavala kurabiyesi  Ürünlerimizle sektörel tecrübelerimizi de yanstarak sizlere yeniliklerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Yaptmz her ite olduu gibi bundan sonraki ilerimiz de de hizmet kalitemizden ödün vermeden süreklilii ve kaliteyi baz alarak kusursuz Organizasyonlara imza atmak  ilk önceliimiz 

Sayglarmzla
Yldz Turizm Otelcilik L.t.d. .t.i.